Ogłoszenie 
Witaj na forum o Super Junior !
Nasz poprzedni adres www.superjunior.pun.pl
NOWY ADRES FORUM
www.superjunior.pl
kontakt@superjunior.pl

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Przeniesienie forum?
Autor Wiadomość
Oiika
Administrator
Evil żona Heenim'a


Ulubieniec z SJ: Wielka Gwiazda Wszechświata
Lover: Kim Heechul
Wiek: 34
Dołączył: 08 Lip 2010
Posty: 558
Skąd: Wałbrzych
  Wysłany: 2011-04-26, 21:26    Przeniesienie forum?

Proszę wszystkich użytkowników o przeczytanie tego i wyrażenie swojego zdania.

Jak same widzicie forum od dłuższego czasu nie działa tak jak powinno. Co chwile wyskakuje błąd ogólny, cały czas forum muli, jest błąd z mailem i problem ze stopką.
Wiem że wszystkich to denerwuje i zniechęca do korzystania z forum. Utrudnia to też pracę adminom i modom.

Osobiście wolałabym uniknąć przenoszenia, nawet nie tylko dlatego że będzie duuużo roboty przy tym, ale szkoda postów i sławy naszego forum...

Ale jeżeli ustalimy, że jednak chcemy przenosiny to na pewno będzie to płatny serwer, na darmowe nie ma już co liczyć. Proponuję webd.pl Baka jest na tym serwerze od dłuższego czasu i nie mają żadnych problemów.

I niech się wypowie każdy, żeby później nie było tak jak za pierwszym razem gdy przenosiliśmy się z puna.. nagle okazało się że jednak większość nie chciała się przenosić.

Tak więc powiedzcie co o tym myślicie, czy chcecie zaczynać wszystko od nowa, czy jednak wolimy się męczyć tutaj i czekać na poprawę która nie wiadomo kiedy nadejdzie?
_________________


 
 
 
REKLAMA 
Pani Geng ^^

Ulubieniec z SJ: Wielka Gwiazda Wszechświata
Lover: Kim Heechul
Dołączyła: 12 Lip 2010
Posty: 1110
  Wysłany: 2011-04-26, 21:46    

 
 
 
Majanna 
YeWook
Pani Geng ^^


Ulubieniec z SJ: uwielbiam całą 15stkę
Lover: HanGeng
Fav Pairing: Hanchul
Wiek: 31
Dołączyła: 12 Lip 2010
Posty: 1110
Skąd: z Łęczycy
Wysłany: 2011-04-26, 21:46    

Coś tak czułam, że w końcu pojawi się propozycja przeniesienia forum..
ale jestem przeciwko. Znaczy wydaje mi się, że warto jeszcze odczekać jakiś czas, bo nie wiem jak innym, ale mi na przykład od wczoraj forum chodzi nawet szybko, a wcześniej miałam z tym duże problemy. Może więc będzie jeszcze jakaś poprawa.
Jeśli jednak większość uzna, że lepiej będzie przenieść się gdzie indziej to zaakceptuję to i postaram się przy tym jakoś pomóc.
_________________

siła wyższa (zwana maturą) zmusza mnie do rzadszego przebywania na forum...
 
 
 
Oiika
Administrator
Evil żona Heenim'a


Ulubieniec z SJ: Wielka Gwiazda Wszechświata
Lover: Kim Heechul
Wiek: 34
Dołączył: 08 Lip 2010
Posty: 558
Skąd: Wałbrzych
Wysłany: 2011-04-26, 22:01    

Spokojnie Majanna, poczekamy jeszcze trochę na poprawę. Ale chcę znać Wasze zdanie w przypadku gdyby jednak nic się nie poprawiło.

Bo boję sie że zaczniemy tracić użytkowników jak forum nadal bedzie tak działać.
Mi np to sprawia wielkie problemy, chcę usuwać spam a zajmuje mi każdy jeden post jakieś 2-3 minuty.... gdzie normalnie powinno to trwać kilka sekund..
_________________


 
 
 
RedWitch 
KyuMin
Kicia^^


Ulubieniec z SJ: Yesung, ZhouMi
Lover: ->SUNGMIN<-
Fav Pairing: HeeMin, YeWook
Wiek: 35
Dołączyła: 08 Lip 2010
Posty: 859
Skąd: Białystok
Wysłany: 2011-04-26, 22:26    

Tak, wysłanie posta to jeszcze pikuś, to tylko 2-3 minuty. Ale edycja posta...o matko jedyna siwonowska! Przecież nie dość, że po 5 minutach w końcu zacznie się wysyłać, to potem wyskasuje od razu stopka i trzeba odświeżać...

Mi też żal naszego dorobku, naszych postów itp...naszej pracy przede wszystkim!

Jeśli macie jakie propozycje, pomysły, to też mile widziane.
_________________

"Najlepszy zbok na świecie?
To Redzik, przecież wiecie! :D

Wszechwiedzący Tyran Hyung^^

 
 
 
swietej-pamieci 
HanChul
Małpeczka :)


Ulubieniec z SJ: Hae, Tusiek, Yesio, Wooki, Kyu
Lover: Eunhyuk
Fav Pairing: EunHae, YeWook, KyuMin
Wiek: 36
Dołączyła: 14 Lis 2010
Posty: 979
Skąd: Zamość
Wysłany: 2011-04-26, 22:30    

Problem nie trwa od dziś. Wczesniej wciąż wyskakiwało jun.pl, nasze kochae, które nam blokowało dost do strony na kilka godzin, na kilka dni, albo co chwila. Ciągły błąd ze stopą to się da przeżyć bo wielkiej tragedii mi nie robi, ale ostatnimi czasy to ciągłe zamulanie, albo ogólnie nie wczytywanie się strony, wyskakujące błędy, stają się serio męczące. Jedyną poprawę zauważam w nocy, albo z rana, jak jeszcze nie ma wielu użytkowników. W godzinach szczytu jest ciężko dostać się na stronę, więc wcale nie dziwię się adminom i modom (sama jestem modem), że może być im ciężko prowadzić swoje działy. Osobiście sama doświadczylam tego, że usuwałam jeden post przez kilka minut, gdzie tak naprawdę przez kilka minut, ja mogę wrzucić kilkadziesiąt zdjęć, coś przetłumaczyć, itp. Jedynie kiedy mogę w miarę swobodnie poruszać sie po forum to jest późna noc, albo wczesny ranek, gdzie jestem albo zmeczona po pracy, albo powinnam spać do południa, ale wstaje po to, zeby rano skorzystać z w miare sprawnie działającego forum. Mi też jest cholernie przykro, że tak się dzieje, bo też włozyłam tu wiele pracy, postów, tłumaczeń zdjęć, itp. I widzę, jak niektórzy się napracowali, pisali posty, prowadzili dyskusje, tego również jest mi bardzo szkoda. Dlatego z jednej strony nie chciałabym tego zostawiać, a z drugiej chciałabym, żeby forum działało sprawnie, i nikt nie miał problemów z poruszaniem się po nim i wiecznie wyskakujacym błędem w godzinach szczytu, kiedy większość ludzi moze i chce skorzystać z forum a tu wciąż zawiechy i błąd :( Ale ja się dostosuję do decyzji. Jeśli po pewnym czasie wciąż nie będzie poprawy i zdecydujemy się wspólnie przenieść forum, to będę pomagać i dalej wspierać i kontynuować naszą tutejszą działalność na innym serwerze. Podejde do tego jak do kontynuacji a nie zaczynania wszystkiego od początku :) Przeciez to, co tu stworzyłysmy i nasza działalność wciąż pozostanie ^^ Nie ma sie co łamać, na razie poczekajmy, a później podejmijmy decyzję (a raczej nasza władza ja podejmie xD)
_________________

Gifs by Red & Majanna

The day I realized You're gone...
 
 
illusion 
Ryeowook
Rei / Wookowe love <3~


Ulubieniec z SJ: Ryeowook, Kyuhyun, Yesung
Lover: Ryeowook, Key
Wiek: 34
Dołączyła: 19 Sty 2011
Posty: 200
Skąd: Katowice
Wysłany: 2011-04-26, 22:55    

Powiem tak, jeśli przeprowadzka jest niezbędna do tego, żeby forum szybko i sprawnie działała, to jestem za, aczkolwiek wolałąbym tego uniknąć. Wiadomo, szkoda tego całego dorobku i pracy jaką wszysycy (admini, modzi, zwykli userzy) włożyli tworzenie tego forum. Nawet bardzo szkoda. Napewno czasochłonne będzie przeniesienie wszystkich zasobów w postaci zdjęć, filmów, itp. w nowe miejsce. Jeśli jednak działanie jun.pl się nie zmieni, to chyba nie będzie innego wyjścia.
Może zwykłych użytkowników nie będzie bolało jeśli poczekają sobie 3 minuty na dodanie jednego posta, ale tak jak wspomniała eSPe, w takich warunkach praca adminów i modów jest znacznie utrudniona. Na dłuższą metę nie da się tak pracować, bo traci się w cholerę czasu, nie mówiąc o nerwach. Jaka decyzja by nie zapadłą, ja się jej podporządkuje. Mam też cichą nadzieję, że ten szatański serwer w końcu zacznie działąć jak należy i przeprowadzka nie będzie konieczna.
_________________
 
 
 
Ania 
Sungmin
Wredny hyung Iwooka.


Ulubieniec z SJ: YeSung, EunHyuk.
Fav Pairing: HeeTeuk, YeTeuk, YeWook i EunHae.
Dołączyła: 12 Lip 2010
Posty: 414
Wysłany: 2011-04-27, 00:22    

Osobiście jestem przeciwna przeprowadzce. Już się przyzwyczaiłam do tego, że trzeba mieć dużo cierpliwości do forum. Jeżeli jednak zostanie podjęta taka decyzja to grzecznie powędruję za Wami.
Oiika napisał/a:
Ale jeżeli ustalimy, że jednak chcemy przenosiny to na pewno będzie to płatny serwer

Wtedy może dokona się kolejna selekcja użytkowników?
_________________
 
 
 
Oiika
Administrator
Evil żona Heenim'a


Ulubieniec z SJ: Wielka Gwiazda Wszechświata
Lover: Kim Heechul
Wiek: 34
Dołączył: 08 Lip 2010
Posty: 558
Skąd: Wałbrzych
Wysłany: 2011-04-27, 09:13    

Jaka selekcja?

Płacić będę ja i Red, od Was niczego nie wymagamy...
_________________


 
 
 
swietej-pamieci 
HanChul
Małpeczka :)


Ulubieniec z SJ: Hae, Tusiek, Yesio, Wooki, Kyu
Lover: Eunhyuk
Fav Pairing: EunHae, YeWook, KyuMin
Wiek: 36
Dołączyła: 14 Lis 2010
Posty: 979
Skąd: Zamość
Wysłany: 2011-04-27, 09:58    

Oiika napisał/a:
Płacić będę ja i Red, od Was niczego nie wymagamy...

Hm, może i nie wymagacie, ale osobiście będę czuła się z tym źle, jeśli tylko wy będziecie płaciły za serwer w trakcie, kiedy wszyscy korzystamy forum i wkładamy swoją działałność, więc nie zgadzam się! xP Logiczne, że nie bedziecie od wszystkich uzytkownikow ściągać po złotówce z konta bo chcą zrobić zrzutkę, ale myślę, że na pewno kilka użytkowniczek, które mają zasoby pieniężne, bedą chciały się dorzucić - ja na pewno ^^, więc weźcie to też pod uwagę :)
<wysyła posta, który pewnie wstawi się za kilka minut :/>
_________________

Gifs by Red & Majanna

The day I realized You're gone...
 
 
Morrigan 
Zhoumi


Ulubieniec z SJ: Wszyscy :)
Lover: Kyuhyun
Dołączyła: 12 Gru 2010
Posty: 98
Skąd: M-ce
Wysłany: 2011-04-27, 11:17    

Oiika napisał/a:
Jaka selekcja?

Płacić będę ja i Red, od Was niczego nie wymagamy...



Też bym się strasznie źle z tym czuła. Więc skoro pracuje to mogłabym się dorzucać te 10, 20, 50 zł na miesiąc :) Co do przeniesienia to w niektóre dni jetem baardzo na tak, jeśli cały dzień próbuje dostać się na forum i nic to człowieka krew zalewa. Ale dziś i wczoraj było naprawdę ok. Jednego się tylko boję , że im bardziej forum będzie się rozrastać tym częściej będzie lagi łapać.
 
 
Track 
Super Junior
KRÓLIŚ! IWOOK! :D / dongsaeng Anii!


Ulubieniec z SJ: wszystkich mocno kocham!
Lover: Sayu <3, RYEOWOOK, Key
Wiek: 31
Dołączyła: 10 Sie 2010
Posty: 785
Skąd: Z.Góra i okolice ;d
Wysłany: 2011-04-27, 12:50    

gdy zobaczyłam ten temat to moje pierwsze wewnetrzne słowa to ''NIEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE''
mimo iż często narzekam na serwer.. nie chcę się przenosić ^^ pomimo błedu z jakim musimy się męczyć, żal będzie stracić cały ten dorobek.. czuję się emocjonalnie zżyta z tym forum *-* ale jeśi większość zadecyduje, że chce sie przenieść.. jakoś to przeboleję.

Wciąż mam kurczę nadzieję, że feen zacznie sprawnie działać... ><
_________________
 
 
honi 
Kyuhyun
`Narcystyczne dziecko >o< ~~


Ulubieniec z SJ: Tuś, Ciuluś i wszyscy po kolei do Henrysia xD
Lover: Ciuluś i Tusio ^^
Fav Pairing: HanChul.YeWook.EunHae.HeeTeuk
Wiek: 27
Dołączyła: 25 Lut 2011
Posty: 112
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2011-04-27, 13:03    

Ja jestem tu od niedawna, także najpierw ciężko się było przyzwyczaić do wolnego chodzenia forum, tym bardziej w porównaniu z Baką O_o Ogółem już ostatnio zaczęłam się zastanawiać, czy ktoś nie zaproponuje przenosin... Mmm.. W sumie jestem na tak. W przenosinach zawsze chodzi o to, by ostatecznie było łatwiej.. Ale czemu płatne?? >O< Mama by mi nie pozwoliła płacić na forum z jej konta, ale mi ciężko byłoby korzystać z niego za darmo, wiedząc, że inni wydają na to pieniądze... =.=" I to jest dla mnie największy mankament :33
_________________
 
 
 
Kitsune 
Zhoumi


Ulubieniec z SJ: Donghae, Eunhyuk, SiWon.
Lover: Donghae <3
Fav Pairing: Eunhae
Wiek: 32
Dołączyła: 14 Lip 2010
Posty: 73
Skąd: Krakow
Wysłany: 2011-04-27, 13:20    

Ja może nie udzielam się zbytnio na forum, ale jestem tutaj i nie chce tego tracić. Tego co tutaj już jest. Szkoda byłoby mi się przenosić. Jeśli jednak to nastąpi to pójdę za Wami, tak jak to było w przypadku puna :) Jednak wolałabym tego uniknąć, przyzwyczaiłam się i mimo, ze denerwuje mnie to ciągle czekanie i czasami nieźle się na to wkurzam to jednak żal by mi było zostawiać to wszystko.
Rozumiem jednak, że dla Was musi być to dużo bardziej męczące, a jak coś tak działa to aż się nie chce.
Przeniesienie jest dobrym pomysłem jeśli chodzi o sprawy techniczne (chociaż męczącym...), jednak ten dorobek, który jest i przyzwyczajenie trzymają mnie tu mimo nieudogodnień.
Chciałabym jednak powiedzieć, ze jeśli się przeniesiecie to ja jestem z Wami :)
Ach, i takie pytanie- ile kosztuje takie forum?
_________________


"Są osoby, które się pamięta, i osoby, o których się śni."
 
 
Oiika
Administrator
Evil żona Heenim'a


Ulubieniec z SJ: Wielka Gwiazda Wszechświata
Lover: Kim Heechul
Wiek: 34
Dołączył: 08 Lip 2010
Posty: 558
Skąd: Wałbrzych
Wysłany: 2011-04-27, 13:51    

Honi płatne dlatego żeby chodziło tak ładnie jak np Baka. Płacić nie musicie, mówię przecież że nie wymagam tego od Was, nie każdy zarabia, nie każdy ma konto bankowe. Ale jeśli ktoś będzie chciał dorzucić te 5 czy 10 zł to bardzo się ucieszymy, zawsze to jakaś pomoc ^.^

Co do cen to bywa różnie, zależy jaki serwer i jaki pakiet. Tak jak my patrzyłyśmy to wychodzi coś około 300-400zł na rok.
Martwi mnie też to że nie zawsze płatne serwery są dobre, też potrafią się wieszać i mulić..

Osobiście wolałabym tutaj zostać, naprawdę, nie chcę drugi raz zaczynać od nowa. Ale jeżeli sprawność feena się nie poprawi to chyba będzie trzeba się przenieść... Poczekajmy jeszcze i zobaczymy.

I cieszy mnie to że w przypadku przenoszenia pójdziecie z nami :P
_________________


 
 
 
maggdalena 
Lady HeeHee
Madź| Pani Choi


Ulubieniec z SJ: widac w sygnie...ale kocham cala 15!
Lover: Siwon
Fav Pairing: EunHae, KangTeuk, HanChul(Siwona z nimi tez)
Wiek: 31
Dołączyła: 12 Lip 2010
Posty: 2466
Skąd: Łęczyca
Wysłany: 2011-04-27, 14:24    

ja jestem przeciwko przenoszeniu. mi forum wcale sie nie mulilo. od paru dni tylko zamula ale dzisiaj znowu szybko chodzi. do stopki itp itd sie przyzwyczailam. ostatnio tylko wkurza mnie blad wczytywania. i tu nie chodzi nawet o liczbe postow czy cos bo nie zalezy mi na tym ale kurde...tak jak Track zzylam sie z tym forum. czuje sie tu lepiej niz na punie i podoba mi sie jak tu wszystko jest rozmieszczone.
zastanawiam sie tylko czy nie szkoda tego wszystkiego do czego tutaj doszlysmy badz co badz wspolnie. tyle tematow do przenoszenia jeszcze...czy naprawde sie oplaca? moze si wszystko naprawi no a jak nie...licze sie z tym ze byc moze bedziecie chcialy przeniesc. nie powiem ze bedzie mi sie to podobalo bo raczej nie bedzie(chyba ze bedzie to forum podobne do Baki to tam jest raczej podobnie co tu prawda? to sie przyzwyczaje) ale pojde z Wami^^ bo forum nie tworzy strona a ludzie na nim. i to na Was mi bardziej zalezy niz na stronie na ktorej jest forum...
coz. nadal mam nadziejue ze sprawnosc feena sie poprawi^^
_________________


Madź-tylko dla zbokow i uprzywilejowanych xD
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Darmowe forum phpBB by Przemo |
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 13