Ogłoszenie 
Witaj na forum o Super Junior !
Nasz poprzedni adres www.superjunior.pun.pl
NOWY ADRES FORUM
www.superjunior.pl
kontakt@superjunior.pl

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Przeniesienie forum?
Autor Wiadomość
Soul 
Sungmin
Hyung Porcelanowej Laleczki <3


Ulubieniec z SJ: Yeś, Tuś, Rybcia, Q... w zasadzie wszyscy :)
Lover: Yesio
Fav Pairing: KyuMin
Wiek: 33
Dołączyła: 30 Sty 2011
Posty: 445
Skąd: Przebieczany
Wysłany: 2011-04-27, 23:38    

Czułam, że ten temat kiedyś się pojawi. Mimo, iż na forum jestem stosunkowo niedługo, mnie także we znaki dały się „problemy techniczne”… edycja posta czasami wydaje mi się „mission impossible”, a niektóre tematy ładują się po 5 minut. Ale przywykłam, dlatego wchodzę tylko zazwyczaj wtedy, gdy dysponuję sporą ilością wolnego czasu. Najbardziej szkoda mi Modów i Adminów, bo dziewczyny naprawdę wkładają sporo pracy we wstawianie zdjęć, tłumaczeń i utrzymanie tak rozległego forum w porządku, a serwer jest wyjątkowo kapryśny i to, co powinno trwać kilka sekund zabiera sporo czasu. Nie wiem, co napisać, początkowo chciałam napisać, „nie”, ale teraz przemyślałam wszystko i myślę, że jeśli sytuacja się nie zmieni raczej nie będzie innego wyjścia. Oczywiście, tak jak już kilka osób przede mną pisało, nie pozwolę Adminkom ponosić wszystkich kosztów związanych ze zmianą serwera, a także w miarę możliwości postaram się pomóc przy przeprowadzce :). Chociaż na pewno nie będzie to łatwe…
Ok, mam nadzieję, że moja wypowiedź ma jakiś sens, bo wybitnie nie chce mi się jej edytować xD. W każdym razie, wolałaby tego uniknąć, ale jeśli nie będzie innego wyjścia, spotkamy się na nowym serwerze :).
_________________
 
 
 
REKLAMA 
Madzia desu/KYU~!

Ulubieniec z SJ: Yeś, Tuś, Rybcia, Q... w zasadzie wszyscy :)
Lover: Yesio
Fav Pairing: KyuMin
Dołączyła: 15 Lip 2010
Posty: 544
Wysłany: 2011-04-28, 00:31    

 
 
 
HITTERSdesu 
Kangin
Madzia desu/KYU~!


Ulubieniec z SJ: KYUHYUN i reszta
Lover: Kai
Fav Pairing: YeWook, KyuMin
Wiek: 29
Dołączyła: 15 Lip 2010
Posty: 544
Skąd: Olkusz
Wysłany: 2011-04-28, 00:31    

Według mnie przeniesienie forum jest dobrym pomysłem. Ostatnio nie miałam internetu i nabiło mi sie dość dużo nie czytanych postów i był to dla mnie kłopot aby przejrzeć. Edytowanie takich postów jest meczące jeśli trzeba czekać dość długo na stronę. Byłam na punie i teraz tu i według mnie nie będzie żadnej różnicy z przenoszeniem bo każdy się na pewno do tej zmiany przyzwyczai.
Z przenoszeniem forum jestem jak najbardziej na TAK ^ ^

Mimo iż mało napisałam to może być to nie zrozumiałe ponieważ mój mózg myśli o matematyce w tej chwili xDD
_________________
Kochani ja dopiero bedę miała internet za jakieś dwa tygodnie (nie wiem jak ja to wytrzymam) więc proszę nie usuwajcie mnie.
 
 
 
Asme 
Shindong
Maknae ;3


Ulubieniec z SJ: Wookie, Kyu, Fishy i Minnie
Lover: Ryeowook
Fav Pairing: EunHae, KyuWook, HeeMin
Wiek: 26
Dołączyła: 19 Lip 2010
Posty: 464
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2011-04-28, 07:58    

Myślałam nad tym całą noc i doszłam do wniosku że to dobry pomysł. Mimo, że mi ostatnio bardzo się poprawiło. Wszystko szybko się ładuje tylko edytowanie posta to normalnie masakra :/ Ale..kurde, noo! Bardzo się zżyłam z feenem! Trudno mi będzie się przyzwyczaić do nowego forum :/ Ale cóż... Nie sem ani modem ani adminem więc nie wiem, nawet nie chce wiedzieć jak trudno one mają. Yhym...myślę że to jedyne słuszne rozwiązanie.
_________________

It started out as a feeling
Which then grew into a hope
Which then turned into a quiet thought
Which then turned into a quiet word
 
 
 
Yuushin ;3 
HanChul
Opiekunka Kyu.


Ulubieniec z SJ: SuJu to SuJu <33
Lover: EvilKyu ;3
Fav Pairing: KyuMin, EunHae, KangTeuk ;3
Wiek: 29
Dołączyła: 27 Lip 2010
Posty: 956
Skąd: To ruń.
Wysłany: 2011-04-28, 17:38    

Ach, dopiero teraz zobaczyłam ten temat.
Cóż... Pierwsze co mi przyszło na myśl to... 'Opuścić to forum?!'
Strasznie się przyzwyczaiłam do feen.pl, to tu zaczęłam swoją działalność, to forum pozwoliło mi Was poznać i Juniorów. Ale nie można być zbytnio sentymentalnym.
Osobiście tak bardzo mi nie przeszkadza to. Czasami się wkurzam jak chcę coś dodać, a nie mogę, patrzę, a ktoś inny zdążył to zrobić za mnie.
Największy kłopot myślę jest, gdy się dodaje zdjęcia. Osobiście przed dodaniem dłuższego postu, kopiuję. Ale to już z przyzwyczajenia.
Co do przeniesienia... Myślę, że narazie nie jest tak źle. Może warto jeszcze poczekać.
Aczkolwiek jeżeli inni są za przeniesieniem to się przystosuję, dołożę do płatnego forum. (szczerze nie czytałam innych wypowiedzi, gomen > <)
Tylko... Naprawdę szkoda naszej pracy. Aish...
_________________
 
 
 
cirra 
Yesung
Wierna żona Donghae <3


Ulubieniec z SJ: Małpa, Rybcia, Tuś, Ciul & wszyscy!
Lover: Donghae. <3
Fav Pairing: EunHae xDD
Wiek: 30
Dołączyła: 25 Lip 2010
Posty: 556
Skąd: Tarnów
Wysłany: 2011-04-28, 17:58    

o przepraszam, że tak późno się wypowiadam, może nie sprawi to kłopotu :D
Otóż moje zdanie jest takie: forum mi się często zacina, bardzo często, nawet baaaaardzo baaaaaaaardzo, mam często kłppot z dodaniem jednego posta i zanim się doda to już kilka osób zdąży napisać coś swojego, ALE mimo wszystko przyzwyczaiłam się do tego xDD uwielbiam to forum, mimo tego jak pracuje serwer i dochodzę do wniosku, że nie ma sensu przenosić, a z drugiej strony te ciągle wybryki serwera doprowadzają człowieka do spazmów xD sama na początku wyzywałam serwer od kurw, a teraz się przyzwyczaiłam :D Jesli chcecie poznać moje zdanie na temat przenoszenia to jestem na NIE. Po za tym żal pracy Administratorów i Moderatorów, ku którym chylę czoła bo na ich miejscu to bym nie wytrzymała :)
_________________

이동해, 널 사랑해! <3
 
 
 
swietej-pamieci 
HanChul
Małpeczka :)


Ulubieniec z SJ: Hae, Tusiek, Yesio, Wooki, Kyu
Lover: Eunhyuk
Fav Pairing: EunHae, YeWook, KyuMin
Wiek: 36
Dołączyła: 14 Lis 2010
Posty: 979
Skąd: Zamość
Wysłany: 2011-04-28, 23:46    

Yuushin ;3 napisał/a:
Strasznie się przyzwyczaiłam do feen.pl, to tu zaczęłam swoją działalność

Ja również tu zaczełam swoja działalność, to jest mój pierwszy domek i cholernie mi tu z Wami dobrze, ale z Wami, a nie z tym serwerem, który doprowadza mnie do szału ;/
Yuushin ;3 napisał/a:
Myślę, że narazie nie jest tak źle.

Yuu wybacz słońce, ale to może u niektórych "nie jest az tak zle" xP Ja jako mod, nie mogę zbyt wiele zrobić na foum, myslę, że pozostali też, szczególnie jak pojawia się masa nowych zdjęć, artykułów, informacji itp, uważam, że z takim kapryśnym serwerem będzie to dla nas męczące i zaczną się robić zaległości i powstanie niechęć. Jak przeczytałam, że dziś forum ślicznie śmigało, to z nadzieję wróciłam właśnie z pracy, żeby przysiąść i może coś wrzucić, ale ale zobaczyłam, że pierwsze co mi wyskoczyło po długim czekaniu na otworzenie strony, to "błąd wczytywania strony" to mnie od razu szlag trafił ;] A jak chciałam przeczytać ten temat to kolejne kilka minut mi się otwierało. Skoro niektórym samo otwieranie zwykłych tematów zajmuje tyle czasu, to ile będzie zajmowało edytowanie, pisanie nowych tłumaczeń czy nie daj Boże, wrzucanie zdjęć (gdzie to będzie szło jak krew z nosa przy takim serwerze). Ja naprawdę chcę dalej działać na forum, kontynuować rozwijanie Juniorkowych informacji i ich śledzenie, ale na sprawym serwerze, gdzie będzie to możliwe i przyjemne dla nas i dla użytkowników, nie wierzę, że nikomu to nie przeszkadza i przez to, że się przyzwyczaili, to uważają, że jest okay, bo wcale nie jest okay.
Yuushin ;3 napisał/a:
Naprawdę szkoda naszej pracy.

cirra napisał/a:
Po za tym żal pracy Administratorów i Moderatorów

Ah dziewczyny... To wcale nie koniec naszej kariery ;P Szkoda Wam naszej pracy? Ja nie podchodze do tego jak utracenie tego, co stwoezyłysmy poprzez przeniesienie się na inny serwer. Mi jest dopiero teraz szkoda naszej męczarni, kiedy siłujemy się z serwerem, własnymi nerwami, wystawiamy na próbę swoją cierpliwość i wyklinamy serwer, bo kompletnie nic nie możemy spokojnie tu zrobić. Naprawdę, dopiero teraz i tego jest mi szkoda. Współczuję sobie i innym modkom i adminkom i także uzytkownikom, którym to również w jakimś sensie utrudnia funkcjonowanie na forum. Te kilkugodzinne poprawy na niewiele sie zdadzą. Przepraszam, że to mówię, ale mimo wszystko, chociaz włozyłam w to forum bardzo wiele i naharowałam się jak wół po nocach i we wszystkich działach, to jednak przykro mi patrzeć, jak to się będzie marnowało przez niewydolność naszego serwera i zaczyna mnie to denerwować, że moja dalsza praca tutaj będzie tylko męczarnią a nie przyjemnością, a chyba nie na tym to polega :/
_________________

Gifs by Red & Majanna

The day I realized You're gone...
 
 
Yuushin ;3 
HanChul
Opiekunka Kyu.


Ulubieniec z SJ: SuJu to SuJu <33
Lover: EvilKyu ;3
Fav Pairing: KyuMin, EunHae, KangTeuk ;3
Wiek: 29
Dołączyła: 27 Lip 2010
Posty: 956
Skąd: To ruń.
Wysłany: 2011-04-29, 11:02    

swietej-pamieci napisał/a:
Skoro niektórym samo otwieranie zwykłych tematów zajmuje tyle czasu, to ile będzie zajmowało edytowanie, pisanie nowych tłumaczeń czy nie daj Boże, wrzucanie zdjęć (gdzie to będzie szło jak krew z nosa przy takim serwerze).

Szczerze mówiąc zależy to od dnia. Teraz żeby otworzyć ten temat czekałam kilkanaście minut. Może i masz rację. Nie... Sądzę, że masz rację. Myślę również, że zmiana forum nie przeszkodziłaby nam w niczym, a może i rzeczywiście pomogła. Czasami warto zacząć od nowa...

swietej-pamieci napisał/a:
Przepraszam, że to mówię, ale mimo wszystko, chociaz włozyłam w to forum bardzo wiele i naharowałam się jak wół po nocach i we wszystkich działach, to jednak przykro mi patrzeć, jak to się będzie marnowało przez niewydolność naszego serwera i zaczyna mnie to denerwować, że moja dalsza praca tutaj będzie tylko męczarnią a nie przyjemnością, a chyba nie na tym to polega :/

No i właśnie to mnie boli. Ja to się najmniej napracuję z wszystkich modów, o adminach nie wspominam. Dlatego jeżeli już zdecydujemy się na zmianę serwera... Chciałabym, żeby wszyscy pomogli nadrobić te materiały. Nie tylko Ty, Oiiś, Red i kilka innych osób.
I rzeczywiście, czasami to jest męczarnia, ma się chęci,m chce się dobrze, a jak się widzi co chwilę stopkę albo coś innego to żyć się odechciewa xD

Tak więc zgadzam się teraz z Tobą Espe w 100%. I zrobię co w mojej mocy, żeby pomóc przy przeniesieniu na inny serwer. Aby nam się dalej, ale lepiej żyło ^ ^
_________________
 
 
 
Oiika
Administrator
Evil żona Heenim'a


Ulubieniec z SJ: Wielka Gwiazda Wszechświata
Lover: Kim Heechul
Wiek: 34
Dołączył: 08 Lip 2010
Posty: 558
Skąd: Wałbrzych
Wysłany: 2011-04-29, 12:21    

W ogóle to nie patrzcie na to jak zaczynanie od nowa. Nie będziemy zaczynać od nowa tylko to kontynuować na nowym serwerze ^.^
Feen cały czas będzie do wglądu, czyli wszystkie Wasze posty nadal będą. A na nowym serwerze będzie tak jakby kontynuacja.

Dodatkowo plusem sporym jest własna domena www.superjunior.pl ^.^
_________________


 
 
 
shiree 
Kangin
Teuki-Teukiiii~


Ulubieniec z SJ: Eunhyuk, Heechul, Donghae
Lover: Leeteuk, Sungmin
Fav Pairing: HeeTeuk, SiHanChul, HeeMin, EunHae
Wiek: 32
Dołączyła: 18 Sie 2010
Posty: 508
Wysłany: 2011-04-29, 12:53    

No jasne, że nie jest wszystko od nowa :) Chyba, że ktoś się martwi tylko tym, że ma już tyle postów i zmienia mu się 'ranga' czy jak się to nazywa. ;)
Ja raczej bym była za. Co prawda nie podoba mi się fakt, że tylko wy miałybyście płacić. Narazie żyję tylko ze swojej renty, ale jeśli bym zaczęła pracę to z chęcia bym jakimś groszem dofinansowała. Ponad to, jeśli będzie trzeba coś przenosić na kolejne forum, a byłabym w stanie pomóc ... Z chęcia się na to piszę. :)
_________________
 
 
Ania 
Sungmin
Wredny hyung Iwooka.


Ulubieniec z SJ: YeSung, EunHyuk.
Fav Pairing: HeeTeuk, YeTeuk, YeWook i EunHae.
Dołączyła: 12 Lip 2010
Posty: 414
Wysłany: 2011-04-29, 13:37    

To kiedy robimy zbiórkę i przeprowadzkę?
_________________
 
 
 
shiree 
Kangin
Teuki-Teukiiii~


Ulubieniec z SJ: Eunhyuk, Heechul, Donghae
Lover: Leeteuk, Sungmin
Fav Pairing: HeeTeuk, SiHanChul, HeeMin, EunHae
Wiek: 32
Dołączyła: 18 Sie 2010
Posty: 508
Wysłany: 2011-04-29, 13:42    

Decyzja chyba jeszcze nie zapadła....
_________________
 
 
honi 
Kyuhyun
`Narcystyczne dziecko >o< ~~


Ulubieniec z SJ: Tuś, Ciuluś i wszyscy po kolei do Henrysia xD
Lover: Ciuluś i Tusio ^^
Fav Pairing: HanChul.YeWook.EunHae.HeeTeuk
Wiek: 27
Dołączyła: 25 Lut 2011
Posty: 112
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2011-04-29, 14:28    

Myślę, że lepiej by było po maturach itd... O_o Do tego czasu jeszcze troche minie czasu >>może będzie lepiej ? O_o<< A i egzaminy będą pozdawane to myślę, ze wszystkim będzie wygodniej :33 Taka sugestia xDD
_________________
 
 
 
maggdalena 
Lady HeeHee
Madź| Pani Choi


Ulubieniec z SJ: widac w sygnie...ale kocham cala 15!
Lover: Siwon
Fav Pairing: EunHae, KangTeuk, HanChul(Siwona z nimi tez)
Wiek: 31
Dołączyła: 12 Lip 2010
Posty: 2466
Skąd: Łęczyca
Wysłany: 2011-04-29, 14:32    

sadze ze sie przeniesiemy. bo forum sie nie poprawia. o ile przenosiny beda na strone o podobnym rozmieszczeniu jak to( taka Baka jest podobna) i nadal bedzie tak slicznie jasnoniebiesko^^ to ja juz jestem za!
i ponawiam swoja propozycje-jesli bedzie taka mozliwosc i bedzie to po 17 maja to ja chetnie pomoge w przeniesieniu forum
_________________


Madź-tylko dla zbokow i uprzywilejowanych xD
 
 
 
RedWitch 
KyuMin
Kicia^^


Ulubieniec z SJ: Yesung, ZhouMi
Lover: ->SUNGMIN<-
Fav Pairing: HeeMin, YeWook
Wiek: 35
Dołączyła: 08 Lip 2010
Posty: 859
Skąd: Białystok
Wysłany: 2011-04-29, 14:51    

Na nowym forum kolor forum będzie tylko pikusiem- tam każdy szablon będzie można zainstalować ;D
Myślę, że jeśli wszyscy dojdziemy do porozumienia, to przeniesiemy się zapewne w tym miesiącu, mam nadzieję, ze na początku gdzieś. Jak już założymy nowe forum i zainstalujemy je na nowy serwer, to wtedy damy Wam znać jak możecie nam pomóc.

Ah, i rozmawiałam z adminką z Baki (Irluna) i mówiła, że webd nie jest zły. Myślę, że tam możemy zakładać nasz nowy domek.
_________________

"Najlepszy zbok na świecie?
To Redzik, przecież wiecie! :D

Wszechwiedzący Tyran Hyung^^

 
 
 
Sayu 
Eunhyuk
MiŚ :D | Pani Kiciulowa ;3


Ulubieniec z SJ: eee wszyscy ^.^ ale naj Mimi i Hae <3
Lover: KróliŚ <3 Kiciul, ZhouMi *_____*
Fav Pairing: EunHae <3
Wiek: 32
Dołączyła: 21 Lip 2010
Posty: 359
Skąd: metropolia ;3
Wysłany: 2011-04-29, 15:46    

Ja jestem za przenoszeniem forum, zdecydowanie. Tutaj się nic nie poprawia, a skoro mnie szlag trafia jak mam edytować albo napisać posta, to co dopiero modów T.T Nie przywiązuję się zbytnio do stron, więc to problemem nie będzie. Najważniejsze, aby wszystkie wspaniałe osoby, które miałam szczęście tutaj poznać również się przeniosły <3 Bo tak na prawdę to od nas zależy jak będzie :D A zmiana adresu i zmniejszona ilość postów chyba nie powinna być dla nikogo problemem ^^ Tak więc czekam na nowy adres :D
_________________


"Widziała jak usta Chula drgnęły rozbawione, aż wreszcie otworzyły się, a z jego gardła wydobyło się ciche szczeknięcie. " <3
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Darmowe forum phpBB by Przemo |
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 13