Ogłoszenie 
Witaj na forum o Super Junior !
Nasz poprzedni adres www.superjunior.pun.pl
NOWY ADRES FORUM
www.superjunior.pl
kontakt@superjunior.pl

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Przeniesienie forum?
Autor Wiadomość
Ayumi 
Zhoumi
Żona Tuśka :*


Ulubieniec z SJ: Tusiek,Donghae,Małpka
Lover: Tusiek :*
Fav Pairing: DonTeuk, EunHae
Wiek: 30
Dołączyła: 12 Lip 2010
Posty: 58
Skąd: Kraków
Wysłany: 2011-04-27, 18:04    

ja się zbytnio nie udzielam ale na prawdę forum strasznie muli.. jak już na niego wchodzę to wyskakuje mi ten piękny błąd...
ja bardzo udzielałam się na poprzednim forum i jak je przenieśli to oczywiście było mi przykro no ale wyszło na lepsze.. teraz sie znowu spaprało i uważam że przeniesienie forum to dobry pomysł... posty i inne rzeczy się nabije i jak ktoś chce być na forum i pisać to nie zrobi mu większej różnicy to czy forum będzie na tym serwerze czy na innym.. tyle ode mnie odnośnie tej sprawy. Dziękuję ;p
_________________
 
 
 
REKLAMA 
Teuki-Teukiiii~

Ulubieniec z SJ: Tusiek,Donghae,Małpka
Lover: Tusiek :*
Fav Pairing: DonTeuk, EunHae
Dołączyła: 18 Sie 2010
Posty: 508
Wysłany: 2011-04-27, 18:21    

 
 
 
shiree 
Kangin
Teuki-Teukiiii~


Ulubieniec z SJ: Eunhyuk, Heechul, Donghae
Lover: Leeteuk, Sungmin
Fav Pairing: HeeTeuk, SiHanChul, HeeMin, EunHae
Wiek: 32
Dołączyła: 18 Sie 2010
Posty: 508
Wysłany: 2011-04-27, 18:21    

Też podejrzewałam, że w końcu do tego dojdziei temat się pojawi, bo jak KAŻDY zauważył, ciężko z postami i czymkolwiek. Czasem szkoda waszej pracy bo chcę przeczytać posta, dodać komentarz i to zajmuje wiele czasu, albo w ogóle nie chce się dodać.
Wiadomo, że szkoda wszystkiego co tu jest, ale może i warto byłoby przenieść.
Ponad to, jeśli chodzi o przeniesienie... Jeśli się rozdzieli pracę, na nowym forum które działa bez szwanku to nie będzie takie trudne.
Jak każdy jestem chyba bardzo bardziej na TAK i trochę na NIE.
_________________
 
 
kanra 
Zhoumi


Ulubieniec z SJ: Eunhyuk, Heechul, Leeteuk, Kyu, Henry
Lover: Sungmin & Donghae,JGS,Reita,Key,Junhyung
Fav Pairing: EunHae, HeeMin, Reituki, JongKey, GTOP, OnKey
Wiek: 29
Dołączyła: 16 Sie 2010
Posty: 58
Wysłany: 2011-04-27, 18:39    

Aishh u mnie forum ma zgona od dłuższego czasu. Raz działa bez zarzutów, raz czekam aż w ogóle zacznie odczytywać strony ~ *tak jak teraz, powodując że dwa razy wysłało to samo =.=*
przenosiny mają swoje plusy i minusy. Rzeczywiście szkoda tego wszystkiego, postów, dyskusji i w ogóle, trudno będzie to nadrobić jak i wszystko przenosić, w końcu forum jest strasznie rozbudowane. Ale momentami trudno jest nawet przeczytać cokolwiek bo czeka się ileś minut lub trzeba odświeżać 10 razy stronę.
Mam nadzieje że feen się jakoś doprowadzi do ładu, jeśli jednak zostanie podjęta decyzja o przeniesieniu, oczywiście zabiorę się z wami. ~
_________________

Ostatnio zmieniony przez kanra 2011-04-27, 18:49, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
kanra 
Zhoumi


Ulubieniec z SJ: Eunhyuk, Heechul, Leeteuk, Kyu, Henry
Lover: Sungmin & Donghae,JGS,Reita,Key,Junhyung
Fav Pairing: EunHae, HeeMin, Reituki, JongKey, GTOP, OnKey
Wiek: 29
Dołączyła: 16 Sie 2010
Posty: 58
Wysłany: 2011-04-27, 18:40    

Aishh u mnie forum ma zgona od dłuższego czasu. Raz działa bez zarzutów, raz czekam aż w ogóle zacznie odczytywać strony ~
przenosiny mają swoje plusy i minusy. Rzeczywiście szkoda tego wszystkiego, postów, dyskusji i w ogóle, trudno będzie to nadrobić jak i wszystko przenosić, w końcu forum jest strasznie rozbudowane. Ale momentami trudno jest nawet przeczytać cokolwiek bo czeka się ileś minut lub trzeba odświeżać 10 razy stronę.
Mam nadzieje że feen się jakoś doprowadzi do ładu, jeśli jednak zostanie podjęta decyzja o przeniesieniu, oczywiście zabiorę się z wami. ~
_________________

 
 
Oharu 
Ryeowook
Pani Im~


Ulubieniec z SJ: wszyscy~.
Lover: Heechul, Minho, Siwan < 3.
Fav Pairing: 2Min, EunHae, Sikwang.
Wiek: 28
Dołączyła: 12 Sie 2010
Posty: 202
Skąd: szafa Ciula.
Wysłany: 2011-04-27, 18:40    

Ja muszę przyznać, że forum od dnia wczorajszego działa mi o wiele lepiej i w sumie nie mam na co narzekać. No ale, co z tego, że u mnie jest wszystko w porządku, skoro to Wam (czytaj: Adminom + Modom) powinno działać lepiej? .___.
Nie jestem zbytnio zachwycona perspektywą przeniesienia, jednakże skoro najważniejszym osobom tutaj byłoby to bardzo na rękę, to ja osobiście nie mam nic przeciwko. Posty to nic - zawsze można je nabić :>.
_________________
 
 
Miyu. 
Zhoumi
Potrójne 'C' Red Hyunga ^ ^


Ulubieniec z SJ: wszyscy!
Lover: Yesio <33.
Fav Pairing: QMi, EunHae, YeWook
Wiek: 28
Dołączyła: 06 Sty 2011
Posty: 55
Skąd: Tuchola
Wysłany: 2011-04-27, 18:52    

Jestem i na tak, i na nie...
To forum to mój pierwszy `dom`, mimo że nie udzielałam się jak na razie za dużo... Na pewno przenosiny ułatwią pracę modom, adminom i nawet nam, bo wczoraj forum muliło okropnie. Oczywiście nie ważne co zadecydujecie - ja zostaję z Wami.
_________________

 
 
nayu 
Kibum
RUDER


Ulubieniec z SJ: wszyscy! :D
Lover: Reita, Eunhyuk
Fav Pairing: Reituki, EunHae, EunTeuk, HeeMin < 3
Wiek: 31
Dołączyła: 25 Lip 2010
Posty: 176
Wysłany: 2011-04-27, 18:56    

zmienianie forum jest uciążliwe. szkoda tych tematów, postów, rozmów. wiadomo tez że nie wszyscy użytkownicy się przeniosą. ale jeśli serwer lubi nam działać na nerwy to chyba nie ma rady aczkolwiek ostatnio działa mi lepiej. więc może poczekamy jeszcze trochę a jak nie będzie poprawy, ba, nawet będzie gorzej to jestem za przeniesieniem i również się zabiorę XD
_________________
IN MY BED. NOW~
 
 
Ania 
Sungmin
Wredny hyung Iwooka.


Ulubieniec z SJ: YeSung, EunHyuk.
Fav Pairing: HeeTeuk, YeTeuk, YeWook i EunHae.
Dołączyła: 12 Lip 2010
Posty: 414
Wysłany: 2011-04-27, 19:16    

Cud - udało mnie się przeczytać te trzy strony. :D

Cały dzień zastanawiałam się nad tym i po przeczytaniu wszyskich opinii stwierdzam, że chyba nie ma innego wyjścia jak tylko się przenieść. Nie ma co liczyć na poprawę, bo jeśli tak się dzieje to na krótko i nie u wszystkich. Także nie ma co zwlekać ze zmianą serwera, bo im dłużej będziemy to odwlekać, tym więcej będziemy mieć z tym roboty (a już jest niemało).

Pisząc o selekcji miałam na myśli, że zostaną tylko te osoby, którym naprawdę zależy na forum.

Tak w ogóle nasze Adminki są szalone. Ja jako przedstawicielka starszych użytkowniczek (czyt. zarabiająca) nie wyobrażam sobie by same miały ponosić koszt serwera. I na szczęście nie jestem w tym sama. W końcu forum nie jest tylko ich fanaberią, a my tak tylko przy okazji. Wiadomo, że młodsze osoby są zależne od rodziców, ale my pracujące jak się złożymy to damy radę utrzymać.

Co do postów. Ja nie jestem tutaj tylko po to by nabijać sobie posty i szybko zmieniać rangi. Wy chyba też, więc nie ma co płakać nad utratą tego co tu zebrałyśmy. Zarejestrowałyśmy się bo lubimy/kochamy Juniorów i ludzi poznanych dzięki nim. I to jest najważniejsze.

Wiadomo, że jak się zbierzemy to przeprowadzka nie będzie taka straszna. Jak za przenosiny weźmie się parę osób to pójdzie szybko i sprawnie.
_________________
 
 
 
Oiika
Administrator
Evil żona Heenim'a


Ulubieniec z SJ: Wielka Gwiazda Wszechświata
Lover: Kim Heechul
Wiek: 34
Dołączył: 08 Lip 2010
Posty: 558
Skąd: Wałbrzych
Wysłany: 2011-04-27, 20:03    

Chciałam podkreślić że to forum nie zostanie usunięte, ono dalej będzie do wglądu, czyli inni będą mogli je sobie nadal przeglądać. Tylko będzie wyłączona opcja pisania postów.

I chyba znalazłyśmy tańszy serwer i dobry za 130zł rocznie.

Ale poczekajmy jeszcze trochę, damy ostatnią szansę feenowi xDD
_________________


 
 
 
Susie 
Ryeowook
Lady Cho :D


Ulubieniec z SJ: Kyu,Siwon,Ciulek
Lover: Kyu<3
Fav Pairing: GTOP,Joomi,Kyuchul
Wiek: 33
Dołączyła: 25 Gru 2010
Posty: 225
Wysłany: 2011-04-27, 20:12    

Oiika napisał/a:
Płacić będę ja i Red, od Was niczego nie wymagamy...


kochany nasz Adminie! nie ma mowy ,jak tylko będę mogła to na pewno rzucę trochę grosza,nie tylko żeby na was miała ciążyć ta odpowiedzialność,możecie na mnie liczyć ^^


wiecie co ja o tym myślę ,ja już się przyzwyczaiłam że forum działa tak jakby wcale nie działało XD ale ja już znalazłam sposób :D hehe piszę posty klikam dodam wychodzę na 15 minut no a jak przychodzę to są dodane XD osobiście nie chciałabym przeniesienia ale jeżeli tak postanowicie to dobrze,płatnościami niech nikt się nie przejmuje ,damy sobie radę E.L.F.s POWER!!! <3 kochamm wass
_________________
 
 
 
Mako 
Ryeowook
Opiekunka Hae


Ulubieniec z SJ: Kyuhyun
Lover: KyuHyun SungMin EunHyuk DongHea
Fav Pairing: KyuMin EunHea YeWook
Wiek: 36
Dołączyła: 01 Sie 2010
Posty: 205
Skąd: Lublin
Wysłany: 2011-04-27, 20:30    

no to ja też coś napisze ^ ^

Jako że miałam możliwość przenoszenia forum to powiem, że to ma swoje plusy i minusy rzecz jest to oczywista.

Plusy :
szybciej się ładuj/brak reklam a co za tym idzie jest to mniej uciążliwe.

Minusy:
nie wszyscy się na nowym forum zarejestrują ponownie a co za tym idzie mniej użytkowników będzie przynajmniej na początku.

Sprawa opłacenia serwera:
To powinni robić w miarę możliwości wszyscy(przynajmniej tak u mnie na forum jest).

Forum to nie tylko Administracja to także zwykli użytkownicy, więc nie rozumiem pisania tekstu że "Ja|(Red) i Oiika będziemy płacić za serwer. W miarę możliwości KAŻDY osoba powinna coś dać na serwer nie jakieś wielkie kwoty ale powiedzmy te 5 złotych i każdy będzie miał swój wkład w forum ^ ^

Mało tego transfer powinien być taki aby można było spokojnie spać ^ ^

Mam nadzieję, pomogłam i że dalej będzie tu tak przyjemnie jak był nawet jeśli nie zawsze możemy się dogadać ^ ^

dziękuję za Uwagę ^ ^
_________________

Kyuhyunem dziele się TYLKO z wybranymi reszta fon od Niego
 
 
 
Frydzka 
Eunhyuk
Kopciuszek~~ dziewczyna Iwooka <3


Ulubieniec z SJ: ~~Space Big Star ~~
Lover: HEECHUL, Iwok, Jaejoong
Fav Pairing: EunHae, HeeWook, HeeMinn
Wiek: 31
Dołączyła: 27 Gru 2010
Posty: 360
Wysłany: 2011-04-27, 20:49    

juz przyzwyczailam sie do tego, jedyny serwer jaki znam, na punie mnie jeszcze nie bylo i.. no nie chcialabym sie przenosic >< ehh.. ale fakt, ze ostatnio praktyczne bardzo utrudniona jest praca, mi w ogole przydaloby sie by to nie zamulalo tak, kazdemu, ale mi szczegolnie, bym nadazala sprawdzac te wszystkie tlumaczenia.. ale nie chcialabym sie z fenem rozstawac T_T <modli sie do Siwona o poprawe> ;C
_________________
 
 
Wandzia44
Kyuhyun


Ulubieniec z SJ: Dla każdego trochę miłości ^^
Lover: DraKyu *-*
Fav Pairing: EunHae
Wiek: 34
Dołączył: 03 Kwi 2011
Posty: 126
Wysłany: 2011-04-27, 20:58    

Ja również jestem tutaj niezbyt długo, ale bardzo związałam się z tym forum. I przyznam szczerze, że wolałabym jednak trochę poczekać z przeprowadzką. Ale jeśli ma to utrudnić pracę moderatorom i adminom, to zdecydowanie nie męczcie się z tym. To przecież w ogromnej mierze jest WASZ wkład, że ono działa, istnieje, funkcjonuje :)
Red, Oiika - naprawdę dobre z Was dusze, ale naprawdę nie chcę (i założę się, że dużo z nas tak myśli) Was obciążać całym kosztem za forum. Ja również z niego korzystam i chcę jakkolwiek pomóc. Więc jeśli byłaby konieczność płacenia za forum, to ja chętnie się dorzucę:)
_________________
 
 
wiolja 
Zhoumi


Ulubieniec z SJ: Leeteuk, Heechul
Wiek: 30
Dołączyła: 27 Wrz 2010
Posty: 88
Skąd: Białystok
Wysłany: 2011-04-27, 21:37    

Chyba tak jak każda z was mam wątpliwości. Bo z jednej strony dobrze będzie się przenieść bo fakt faktem, ale forum muli i to konkretnie. A z drugiej strony człowiek się przyzwyczai i jakoś szkoda to zakończyć.
_________________

 
 
 
maggdalena 
Lady HeeHee
Madź| Pani Choi


Ulubieniec z SJ: widac w sygnie...ale kocham cala 15!
Lover: Siwon
Fav Pairing: EunHae, KangTeuk, HanChul(Siwona z nimi tez)
Wiek: 31
Dołączyła: 12 Lip 2010
Posty: 2466
Skąd: Łęczyca
Wysłany: 2011-04-27, 23:35    

to co teraz dzieje mi sie z forum pcha mnie ku opcji PRZENOSINY. dziewczyny znalazly serwer tani co wynosi troche ponad 10 zloty za miesiac. sadze ze jak wszyscy bysmy sie zlozyli po te 3 zlote to juz mamy rok zalatwiony(no to w zaleznosci ile osob by sie przenioslo na nowy serwer. wiec mogloby to byc nawet mniej ale tez wiecej jesli malo osob). bo ja sobie nie wyobrazam tego zeby tylko Adminki mialy placic :O ja chce bardzo isc od czerwca do pracy wiec nie bede nawet musiala "wsykrobywac" kasy z niewiadomo kad. a te nawet 5 zloty rocznie to naprawde niewiele
_________________


Madź-tylko dla zbokow i uprzywilejowanych xD
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Darmowe forum phpBB by Przemo |
Strona wygenerowana w 0,45 sekundy. Zapytań do SQL: 14