Ogłoszenie 
Witaj na forum o Super Junior !
Nasz poprzedni adres www.superjunior.pun.pl
NOWY ADRES FORUM
www.superjunior.pl
kontakt@superjunior.pl

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Przeniesienie forum?
Autor Wiadomość
RedWitch 
KyuMin
Kicia^^


Ulubieniec z SJ: Yesung, ZhouMi
Lover: ->SUNGMIN<-
Fav Pairing: HeeMin, YeWook
Wiek: 35
Dołączyła: 08 Lip 2010
Posty: 859
Skąd: Białystok
Wysłany: 2011-04-27, 14:42    

Ania napisał/a:

Oiika napisał/a:
Ale jeżeli ustalimy, że jednak chcemy przenosiny to na pewno będzie to płatny serwer

Wtedy może dokona się kolejna selekcja użytkowników?


Nie ma mowy o żadnej selekcji, nie będzie też żadnej rangi w stylu "donator" czy coś takiego. To pomysł mój i Oiiki, i my wyszłyśmy z inicjatywą forum na płatnym serwerze, więc poniesiemy koszty nie zmuszając nikogo do tego, aby płacił cokolwiek. Oczywiście będzie nam bardzo miło, jak ktoś się dołoży, zawsze to mniejszy ciężar, ale nie traktujcie tego jak kary. Nam naprawdę chodzi o to, aby forum sprawnie działało, jak na początku, kiedy tu przyszliśmy.
Płatne forum w jakiś sposób zabezpieczy nas przed takimi sytuacjami, że forum z nieznanych przyczyn muli lub jest niedostępne.

Do tego osoby, które teraz są w suju fan, pozostaną w tej grupie dalej, tak samo tłumacze, sj ero, moderatorzy...nic sie nie zmieni prócz nowego "domu". Ale oby korzystniejszego dla nas, bo wciąż trafiamy na złe serwery :P

Oczywiście wstrzymamy się jeszcze z decyzją, i naprawdę mam nadzieję, że będziemy mogły tu zostać ;D

Ah i tamte forum też kochałyśmy i pozostało w naszym sercu na zawsze, oraz wspomnienia związane z nim ^^
_________________

"Najlepszy zbok na świecie?
To Redzik, przecież wiecie! :D

Wszechwiedzący Tyran Hyung^^

 
 
 
REKLAMA 
teukteukteukie~

Ulubieniec z SJ: Yesung, ZhouMi
Lover: ->SUNGMIN<-
Fav Pairing: HeeMin, YeWook
Dołączyła: 03 Sie 2010
Posty: 119
Wysłany: 2011-04-27, 14:59    

 
 
 
keeki 
Kyuhyun
teukteukteukie~


Ulubieniec z SJ: Leeteuk!
Wiek: 30
Dołączyła: 03 Sie 2010
Posty: 119
Skąd: Łobżenica
Wysłany: 2011-04-27, 14:59    

a ja mam mieszane uczucia ^^".
bo faktycznie, feen szybkością nie grzeszy, i nie grzeszył nigdy, ale ostatnio to przechodzi samego siebie : D. nie wiadomo co się dzieje, bo inne fora na tym serwerze aż tak nie zamulają...
więc myślę, że trzeba trochę poczekać, skoro tak źle dzieje się tylko z SJ. albo - wiem, że będzie dodatkowa robota, ale na pewno będzie jej mniej, niż z całym przenoszeniem - przeczyścić jakoś działy, pousuwać stare tematy z tłumaczeniami, powitania, cokolwiek; jeżeli fora są tak rozbudowane, często przyczyną zamulania jest właśnie duża ilość postów, a tutaj jest ich baaaardzo dużo *nie żeby było to coś złego* XDDD~
więc ja sugeruję poczekać, a potem, jeżeli nic się nie poprawi, ewentualnie zmienić serwer - ja się zarejestruję na domniemanym "nowym" forum tak czy tak xD
_________________
 
 
Nishi 
Shindong
Yesiosława.


Ulubieniec z SJ: cała gromada.
Lover: Yeś.
Fav Pairing: Eunhae, Kangteuk, Yehae.
Wiek: 31
Dołączyła: 12 Lip 2010
Posty: 468
Skąd: Słupsk
Wysłany: 2011-04-27, 15:03    

ja osobiście zgadzam się z opinią większości, nie mam ochoty się przenosić, ale jeżeli będzie taka konieczność (te problemy są jednak uciążliwe) to oczywiście się dostosuję. :P jak się przenosiliśmy z puna to też trochę na początku ponarzekałam, ale z czasem się przyzwyczaiłam. aczkolwiek szkoda całego dorobku tego forum no i faktycznie przenoszenie to spora robota.. więc myślę, że warto trochę jeszcze poczekać ^^ w każdym razie ja ze swojej strony zapewniam, że pójdę za Wami wszędzie :D
_________________

 
 
 
swietej-pamieci 
HanChul
Małpeczka :)


Ulubieniec z SJ: Hae, Tusiek, Yesio, Wooki, Kyu
Lover: Eunhyuk
Fav Pairing: EunHae, YeWook, KyuMin
Wiek: 36
Dołączyła: 14 Lis 2010
Posty: 979
Skąd: Zamość
Wysłany: 2011-04-27, 15:27    

keeki napisał/a:
przeczyścić jakoś działy, pousuwać stare tematy z tłumaczeniami, powitania, cokolwiek; jeżeli fora są tak rozbudowane, często przyczyną zamulania jest właśnie duża ilość postów, a tutaj jest ich baaaardzo dużo *nie żeby było to coś złego* XDDD~

Moim zdaniem to zadne rozwiazanie, bo w przyszłosci nowych tematów bedzie przybywac i co wtedy? za kazdym razem bedziemy usuwac? To tak samo, jakbysmy zostawiały starą działalność, tylko w kawałeczkach ją usuwały na tym forum. A tu chodzi o swobodne i nieograniczone rozwijanie forum.
<skonczyła po kilkuminutowwym wchodzeniu na strone> nie wiem jak u was, ale ja mając nadzieję, że z rana nie bedzie muliło, byłam tu po 7 i wciąż wyskakiwał błąd niewczytywania strony i byłam cholernie zła. Są chwile, kiedy chodzi w miarę normanir, ale to takie ulotne, ze jak pojawia sie ponownie błąd to natychmiast pacam o ziemię bo nadzieja na poprawę znowu znika xD Mi też jst ciężko, bo to w prawdzie mój pierwszy domek i pokochałam tu wszystko i wszystkich, ale trzeba myśleć realistycznie i przyszłościowo, bo jeśli dalej tak będzie to daleko nie zajdziemy.
_________________

Gifs by Red & Majanna

The day I realized You're gone...
 
 
maggdalena 
Lady HeeHee
Madź| Pani Choi


Ulubieniec z SJ: widac w sygnie...ale kocham cala 15!
Lover: Siwon
Fav Pairing: EunHae, KangTeuk, HanChul(Siwona z nimi tez)
Wiek: 31
Dołączyła: 12 Lip 2010
Posty: 2466
Skąd: Łęczyca
Wysłany: 2011-04-27, 15:35    

keeki, dobrze mowi. moze warto troche przeczyscic forum? niektore powitania sa stare baaaardzo wiec czemu ego nie usunac? :O jakies takie stare pierdoly...w grach np jak sa juz drugie czesci to pierwsze mozna usunac....itd itd. moze to cos pomoze?
_________________


Madź-tylko dla zbokow i uprzywilejowanych xD
 
 
 
MordercaMrowek 
HanChul


Ulubieniec z SJ: Henry... i EunHyuk... i wszyscy
Lover: Canadian Mochi ^.^
Wiek: 28
Dołączyła: 29 Wrz 2010
Posty: 900
Skąd: dolny śląsk
Wysłany: 2011-04-27, 15:41    

Ja tak jak już mówiłam Oiiś na gg zdaje się, że przeniesienie forum będzie jedynym wyjściem... Mi również szkoda całego dorobku forum, wszystkich postów, ale forum będzie coraz bardziej się rozwijać, a skoro główny Admin <ten od juna i feena> się obija i słuch o nim zaginął, to jeśli nic się nie zmieni, będzie trzeba przenieść forum.
Obecnie zamulanie, błędy juna naprawdę utrudniają pracę modom, ciężko mi jest przez to cokolwiek zrobić w galerii i głównie dlatego nie funkcjonuje ona dokładnie tak jakbym chciała...
Naprawdę nie chcę przeniesienia forum, bo w jakiś sposób jestem tu przywiązana i w ogóle, poza tym z przenoszeniem będzie naprawdę dużo roboty... Ale to będzie chyba najlepsze rozwiązanie, by forum mogło się rozwijać i dobrze funkcjonować...
Najlepszym wyjściem będzie dać jakiś okres czasu, jeśli w tym czasie nic się nie poprawi, wtedy nie będzie innego wyjścia jak przenieść forum...
_________________

 
 
 
Suzza 
Ryeowook


Ulubieniec z SJ: Min, Ryeo, Hee
Lover: Sungmin <333
Fav Pairing: HeeMin ^^ QMi
Wiek: 28
Dołączyła: 04 Sty 2011
Posty: 248
Skąd: Śląsk
Wysłany: 2011-04-27, 15:42    

Oiiś..też bym nie chciała przenosin..tyle pracy z tym..ale jeśli to ma pomóc... to ja nie mogę się sprzeciwiać..
Sama widzę po sobie, że jak dodaję foty, to jun i to strasznie utrudnia.. a zwłaszcza teraz.
Co do tego płatnego forum...będzie mi głupio, jak się do tego nie dołożę.. W końcu też sem teraz za to forum w małej części odpowiedzialna, to tym bardziej..
Więc w pełni zgadzam się z Red ^^
_________________
Minem dzielę się TYLKO z Red Hyungiem ~!!! ^^


Nie ma mnie do 08.05.. Jakby coś się działo, pisać: 789107808 xDDD
Ostatnio zmieniony przez Suzza 2011-04-27, 15:54, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
 
RedWitch 
KyuMin
Kicia^^


Ulubieniec z SJ: Yesung, ZhouMi
Lover: ->SUNGMIN<-
Fav Pairing: HeeMin, YeWook
Wiek: 35
Dołączyła: 08 Lip 2010
Posty: 859
Skąd: Białystok
Wysłany: 2011-04-27, 15:45    

Madziu, Espe napisała dobrze. Przecież niedługo comeback SuJu, tematów znowu przybędzie, jak mamy się ich pozbywać? Nie, to rozwiązanie na krótką metę.

Poza tym właśnie, niedługo comeback. Oczekujemy nowych ELFów. Myślicie, że długo zagrzeją tu miejsce, jak będzie tak marnie chodziło forum? Już usuwamy wielu ludzi, bo nie wchodzą z powodu problemów na forum. Nie chcę już nikogo tracić.

Wiele stracimy przenosząc się, ale możemy jeszcze więcej zyskać! :D naprawdę, przemyślcie to. Nie szkoda Wam czasu na ciągłe odświeżanie stron i czekanie aż się post wyśle?
_________________

"Najlepszy zbok na świecie?
To Redzik, przecież wiecie! :D

Wszechwiedzący Tyran Hyung^^

 
 
 
Oiika
Administrator
Evil żona Heenim'a


Ulubieniec z SJ: Wielka Gwiazda Wszechświata
Lover: Kim Heechul
Wiek: 34
Dołączył: 08 Lip 2010
Posty: 558
Skąd: Wałbrzych
Wysłany: 2011-04-27, 15:58    

Kilka dni temu usunęłam prawie wszystkie stare tematy z grami, wyszło jakieś... 5 tysięcy postów, jak nie więcej. Poprawy nie ma w ogóle. Usunęłam całe archiwum shoutobxa (bo wiadomości były przechowywane przez 40 dni). Usunęłam trochę użytkowników nieaktywnych, sprawdzałam wszystkie ustawienia... i nic, nawet mam wrażenie że chwilami jest jeszcze gorzej....

I nikt nie chce się przenosić i tracić postów, ale co zrobić? Jak dalej tak bedzie to ludzie zaczną uciekać, mnie samej odechciewa się pracy na takim serwerze...
I jestem olewana od 4 miesięcy przez głównego admina juna... to nie jest miłe.

Jedna dziewczyna też miała problemy ze swoim forum i napisała mu że jak to się nie poprawi to ona idzie na inny serwer, a on co jej odpisał? "no to żegnam" Naprawdę ten admin jest wielkim chamem i nie mam jak się dowiedzieć co sie dzieje z naszym forum...
_________________


 
 
 
Yume-chan 
Kyuhyun


Ulubieniec z SJ: Yesung, Kangin, Donghae, Sungmin
Lover: Yesung, Key, Taemin, Hongki i Micky
Dołączyła: 21 Sty 2011
Posty: 125
Skąd: Gliwice
Wysłany: 2011-04-27, 15:58    

maggdalena napisał/a:
ja jestem przeciwko przenoszeniu. mi forum wcale sie nie mulilo. od paru dni tylko zamula ale dzisiaj znowu szybko chodzi.

Też jestem na nie, może z 3-4 razy forum muliło mi, ale tak to raczej nie...

RedWitch, nie nie szkoda mi czasu xDD tu jest naprawde fajnie... niby to tylko strona internetowa, ale kurde, no! Tu jest mi dobrze <3
_________________
Yesio is only my! <3
 
 
 
Oiika
Administrator
Evil żona Heenim'a


Ulubieniec z SJ: Wielka Gwiazda Wszechświata
Lover: Kim Heechul
Wiek: 34
Dołączył: 08 Lip 2010
Posty: 558
Skąd: Wałbrzych
Wysłany: 2011-04-27, 16:05    

Yume-chan napisał/a:

Też jestem na nie, może z 3-4 razy forum muliło mi, ale tak to raczej nie...

No może i mało Ci muli ale ile godzin dziennie siedzisz na forum? Dla modów czy adminów siedzenie na forum ze 2-3 godziny dziennie to standard. Teraz weź pod uwagę to że każdy temat ładuje się średnio minutę, w tym temacie trzeba usunąć albo edytować np 5 postów, każdy post edytuje się jakieś 5 minut. Czyli wychodzi prawie pół godziny na zrobienie jednej strony tematu... gdzie w tym czasie powinno się oblecieć całe forum.

No ale liczmy na to że forum jednak się poprawi... T_T
_________________


 
 
 
Suzza 
Ryeowook


Ulubieniec z SJ: Min, Ryeo, Hee
Lover: Sungmin <333
Fav Pairing: HeeMin ^^ QMi
Wiek: 28
Dołączyła: 04 Sty 2011
Posty: 248
Skąd: Śląsk
Wysłany: 2011-04-27, 16:06    

Faktycznie cham..!
Ja jestem coraz bardziej na tak!!!
Dodawanie takiej masy zdjęć jest strasznie męczące.. Fot jest z dnia na dzień coraz więcej, a forum tak zamula, że czasami czekam aż 15 min. żeby je dodać. A wiadomo, że za tem czas może mnie wylogować, więc jest 2x więcej pracy..
Jeżeli chodzi o przeniesienie..wiadomo. Ja z MM zajmiemy się galerią i w reszcie też pomożemy. Musimy zrobić to, co będzie dla nas najodpowiedniejsze..
_________________
Minem dzielę się TYLKO z Red Hyungiem ~!!! ^^


Nie ma mnie do 08.05.. Jakby coś się działo, pisać: 789107808 xDDD
 
 
 
RedWitch 
KyuMin
Kicia^^


Ulubieniec z SJ: Yesung, ZhouMi
Lover: ->SUNGMIN<-
Fav Pairing: HeeMin, YeWook
Wiek: 35
Dołączyła: 08 Lip 2010
Posty: 859
Skąd: Białystok
Wysłany: 2011-04-27, 16:16    

Poza tym zauważyłam, że coraz mniej osób komentuje tłumaczenia i galerię. Ah, czyżby dlatego, bo Wam się nie chce? A może dlatego, że póki w końcu wbijecie się na temat takiej galerii, obczaicie fotki, zapiszecie, przewiniecie stronę, to już z pół godziny mija o.O

I edytowanie postów to zmora...
_________________

"Najlepszy zbok na świecie?
To Redzik, przecież wiecie! :D

Wszechwiedzący Tyran Hyung^^

 
 
 
maggdalena 
Lady HeeHee
Madź| Pani Choi


Ulubieniec z SJ: widac w sygnie...ale kocham cala 15!
Lover: Siwon
Fav Pairing: EunHae, KangTeuk, HanChul(Siwona z nimi tez)
Wiek: 31
Dołączyła: 12 Lip 2010
Posty: 2466
Skąd: Łęczyca
Wysłany: 2011-04-27, 16:44    

kurde no jesli tak to wyglada no to coz...pogodze sie z mysla o przeniesieniach. i jesli to nastapi po maturze(a sadze ze tak) to chetnie pomoge Wam z przenosinami :) bede miala duzo czasu wtedy jak cos. jednak ciagle mam nadzieje ze sie naprawi.
a admin to cham :O
_________________


Madź-tylko dla zbokow i uprzywilejowanych xD
 
 
 
Doki 
Siwon
Ex narzeczona Geng'a xP


Ulubieniec z SJ: All of fifteen =^^=
Lover: HanGeng *_*
Fav Pairing: HanChul,KyuMin, EunHae,YeWook
Wiek: 30
Dołączyła: 12 Lip 2010
Posty: 263
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2011-04-27, 16:50    

Uch, znowu się przenosić? Hm...również mam mieszane uczucia co do tego. Ja wiem, że na pewno byłoby lepiej, ale faktycznie, szkoda tych wszystkich postów....
Trudno mi zadecydować czy jestem za czy przeciw.... Z jednej strony faktycznie, dla tych co to pare godzin dziennie tu siedzą opłacałoby się zmienić serwer na lepszy , a z drugiej znowu zaczynać wszystko od nowa?
Kurczę.... Dosłownie przed chwilą chciałam napisać NIE... jednak jestem na TAK, przeniesienie to chyba dobre rozwiązanie.
_________________

Ze względu na przeprowadzkę mam ograniczony dostęp do netu, co za tym idzie przez niedługi okres będę rzadkim bywalcem na forum :/
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Darmowe forum phpBB by Przemo |
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 14