Ogłoszenie 
Witaj na forum o Super Junior !
Nasz poprzedni adres www.superjunior.pun.pl
NOWY ADRES FORUM
www.superjunior.pl
kontakt@superjunior.pl

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Mowa powitalna xD
Autor Wiadomość
mamucisko 
Zhoumi
do you like Monkey?


Ulubieniec z SJ: Hae, Wook, Min, Teuk
Lover: Eunhyuk~ *__* Chansung~ *__*
Wiek: 34
Dołączyła: 11 Lip 2010
Posty: 90
Skąd: Zawiercie
Wysłany: 2010-07-12, 20:24    

Nie ma wszystkich na banerze bo jak już zostało wcześniej wspomniane miało nawiązywać do No other i tak też baner został wykonany.
Hm dziwne, że niektórzy nie widzą baneru. Mi w każdym bądź razie się wyświetla.

Anushka, miło, że ta zmiana cię zmobilizowała. Myślę, że aby się przedstawić dział O nas będzie do tego najodpowiedniejszy ^^
 
 
 
REKLAMA 
Madź| Pani Choi

Ulubieniec z SJ: Hae, Wook, Min, Teuk
Lover: Eunhyuk~ *__* Chansung~ *__*
Dołączyła: 12 Lip 2010
Posty: 2466
Wysłany: 2010-07-12, 20:47    

_________________

 
 
 
maggdalena 
Lady HeeHee
Madź| Pani Choi


Ulubieniec z SJ: widac w sygnie...ale kocham cala 15!
Lover: Siwon
Fav Pairing: EunHae, KangTeuk, HanChul(Siwona z nimi tez)
Wiek: 31
Dołączyła: 12 Lip 2010
Posty: 2466
Skąd: Łęczyca
Wysłany: 2010-07-12, 20:47    

baner jest piekny cudowny i wspanialy! mimo iz musze jakos to forum ogarnac i popatrzec gdzie co i jak to swietnie ze teraz bedzie wszystko w porzatku itd itd...no ale szok byl.
a za maila dziekuje:*
_________________


Madź-tylko dla zbokow i uprzywilejowanych xD
Ostatnio zmieniony przez maggdalena 2010-07-14, 11:44, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Kirke 
Kibum
Zosia Samosia


Ulubieniec z SJ: all of them
Fav Pairing: EunHae/HanChul/JongKey
Wiek: 33
Dołączyła: 12 Lip 2010
Posty: 153
Wysłany: 2010-07-12, 21:07    

Widzę, że dużo osób jest zaszokowanych i przyznam się, że też należę do grona tych osób. Mi poprzednie forum dobrze działało, ale skoro były problemy to rozumiem potrzebę zmiany. Mimo, że nie lubię zmian, bo tak już mam, to skoro tak trzeba było, to niech tak będzie. ;-) Poza tym, zaszokowało mnie to, że chciało wam się to wszystko przenosić - to faktycznie dużo roboty. Jej, podziwiam dziewczyny.
Mam nadzieję, że nie będę tu błądzić i jakoś się w tym połapię. (No dobra, aż tak głupia nie jestem. xD) I cieszę się niezmiernie, że nie będę musiała znów się produkować w dziale "o nas". ;-)
Baner od razu rzucił mi się w oczy(bo jakby inaczej-mi się wyświetla).Naprawdę świetny! Zwłaszcza, że uwielbiam ten teledysk. ;D Dobra robota. :-)
_________________

 
 
Elle 
Henry
Szalona KyuManiaczka


Wiek: 33
Dołączyła: 12 Lip 2010
Posty: 34
Skąd: Kraków
Wysłany: 2010-07-12, 21:07    

Dziewczyny, autentyczny szacun za przeniesienie. Mnie by się nie chciało. XD
Chylę czoło!
_________________
 
 
 
Anett 
Eunhyuk


Ulubieniec z SJ: Hyuk, Hae, Kyu, Teuk..wszyscy :D
Lover: Donghae i Eunhyuk
Fav Pairing: EunHae, EunTeuk, KyuHae
Wiek: 33
Dołączyła: 12 Lip 2010
Posty: 389
Skąd: Zielonka
Wysłany: 2010-07-12, 21:36    

Ja również jestem w wielkim szoku. Ale z drugiej strony bardzo się cieszę! :) Nie wiem co mogę jeszcze powiedzieć... jestem w takim szoku, że nie wiem gdzie ręce włożyć :D Przede wszystkim wielkie dzięki za to co zrobiłyście! Podziwiam! ^^

edit.
Zapomniałam wspomnieć o banerze. Bardzo mi się podoba :) Strasznie lubię tą piosenkę, ostatnio ciągle ją słucham, wiec tym bardziej mi się podoba. Mamutek super robota! :*
 
 
 
Hatchiko 
Kyuhyun
No Other :)


Ulubieniec z SJ: Siwon, EunHyuk, HanGeng
Lover: Siwon, TaecYeon
Fav Pairing: EunHae
Wiek: 37
Dołączyła: 12 Lip 2010
Posty: 127
Skąd: Kraków
Wysłany: 2010-07-12, 21:41    

Ja byłam trochę zaskoczona takim nagłym przenoszeniem, w sumie to mogłam się domyślić po opisach Hiiriś no ale w każdym razie mam nadzieję, ze na tym forum będzie się lepiej pracowało i wszyscy dołączą do nas w najbliższym czasie :)
No i widzę, że za pisanie w Offtopie nie są naliczane posty, może to i dobrze, bo można pisać w miarę swobodnie jeśli jest potrzeba a nie tylko dlatego żeby nabijać posty ;)
Dziękuję wszystkim za ciężką pracę i trud włożony w przenoszenie forum, ja ostatnio trochę go zaniedbałam, gdybym wiedziała też bym pomogła :) Brawo dziewczyny dobra robota :)
_________________
Ostatnio zmieniony przez Hatchiko 2010-07-12, 21:44, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Tusia 
Henry


Ulubieniec z SJ: only 15
Lover: Ryżuś
Fav Pairing: KangTeuk, TeukChul
Wiek: 34
Dołączyła: 12 Lip 2010
Posty: 19
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2010-07-12, 21:43    

mamutek jak zwykle wykonała świetną robotę ^^
zobaczymy jak długo to forum wytrzyma, bo już wyskakują pierwsze problemy, mam nadzieję że ten serwer będzie lepszy niż pun i że będziemy się tu dobrze bawić^^ (bez spamu :P)
 
 
 
Ayumi 
Zhoumi
Żona Tuśka :*


Ulubieniec z SJ: Tusiek,Donghae,Małpka
Lover: Tusiek :*
Fav Pairing: DonTeuk, EunHae
Wiek: 30
Dołączyła: 12 Lip 2010
Posty: 58
Skąd: Kraków
Wysłany: 2010-07-12, 22:17    

Kurcze wróciłam do domu po kilkugodzinnej nieobecności i tu takie zmiany.. Zdziwiło mnie to przenoszenie forum ale wielki SZACUN dla was dziewczyny że wam się chcialo.. Może teraz forum będzie lepiej działać ^^
_________________
 
 
 
Izzy;) 
Henry
KyuHyun's Kitten:D


Ulubieniec z SJ: Kyu, Hae, Tusiek, Siwon
Lover: Kyu:*
Wiek: 33
Dołączyła: 13 Lip 2010
Posty: 22
Skąd: B-tów/Krk
Wysłany: 2010-07-13, 09:03    

Troszkę się zdziwiłam jak chciałam wejść na forum przed wyjazdem:D
Wchodzę , a tu zonk. Forum przeniesione:D

Mi to nie przeszkadza, bo faktycznie pun.pl było nieszczęsne:D Tylko ubolewam, że przez najbliższe 2 tyg nie będę w stanie pisać. Mam nadzieję, że mi to wybaczycie<robi kocie oczka ze Shreka>
_________________


SuJu, 2PM and Big Bang is LOVE!

Przez najbliższe 2 tygodnie mniejsza aktywność na forum. Powód - SESJA!
 
 
Kanaryu
[Usunięty]

Wysłany: 2010-07-13, 11:14    

Szok O_O
Wczoraj już widziałam u Nimfuś i przeżyłyśmy szok wspólnie xD
Całe mnóstwo przenoszenia, że też Wam się chciało! Brawo! ;)
To, że nie nabijamy bezmyślnie postów wydaje się dobrym pomysłem ;)
Szczerze mówiąc jakoś wygląd forum mnie nie powalił <no, poza banerkiem!>, ale przyzwyczaję się ;)
 
 
My_Design 
Henry


Ulubieniec z SJ: cała 15 <333
Lover: Małpka <3
Fav Pairing: KangTeuk, EunHae, SiHan.
Wiek: 28
Dołączyła: 12 Lip 2010
Posty: 42
Skąd: Zgierz.
Wysłany: 2010-07-13, 11:29    

Ja też przeżyłam Shock xD.
Jestem u ciotki i nie mam dostępu do neta ,a tutaj wpadam do kawiarenki internetowej, bach nas stronę i ... Forum Przeniesione O_o. Przeżyłam wstrząs, ale po chwili zaraz rejest na nowy adres i nawet posta nie zdarzyłam napisać bo zamknęli mi kawiarenkę złodzieje xD. Ja też jestem pełna podziwu ,że chciało wam się przenosić to forum. No i brawo za cały baner jest świetny :D
_________________
Nie będzie mnie dwa tygodnie. Zaliczam sprawdziany i wyjeżdżam. Nie kasujcie mi konta T.T
Gomen~.!
 
 
 
The_Hiroshi 
Henry


Ulubieniec z SJ: Tusiek xD
Lover: LeeTeuk, Małpka,HanGeng.
Fav Pairing: KangTeuk
Wiek: 26
Dołączyła: 12 Lip 2010
Posty: 22
Skąd: Zgierz
Wysłany: 2010-07-13, 11:36    

A ja powiem tak:
Zaznałam Shoku w obecności Design, gdyż ona musiała pobiec do kawiarenki byście jej konta nie skasowały. No i forum przeniesione. Zaraz weszłam na nowy adres. Od razu zawał miałam bo nowy baner rzucił mi się w oczy. Oczywiście jest przecudowny.
Chyba się zmotywuję i zacznę częściej udzielać się na forum. No i ja też pod wielkim wrażeniem dziewczyny. Odwaliłyście kawał dobrej roboty. SZACUN :D
_________________
http://www.youtube.com/watch?v=vOkSOWNBALo
http://www.youtube.com/watch?v=KuRaKDCrFp0
http://www.youtube.com/watch?v=OAJDovtCm6E
http://www.youtube.com/watch?v=oqCTnKK0hOE
 
 
 
Karmelek
[Usunięty]

Wysłany: 2010-07-13, 11:59    

a ja o dziwo zamiast być w szoku byłam zadowolona. xd bo na prawdę o wiele bardziej wolę jun.pl od pun.pl z którego sama też uciekałam. ^^"
 
 
Basienkaf5 
Henry
Geng's Heart


Ulubieniec z SJ: Yesio, Henry, Kibum, Hae
Lover: Geng ;*
Fav Pairing: HanChul, HanWon, KangTeuk
Wiek: 33
Dołączyła: 30 Lip 2010
Posty: 11
Skąd: Kraków
Wysłany: 2010-07-30, 02:24    

Dziękuję dziewczyny za ciężką robotę. Myślę że nikogo nie zadziwi jak napisze że byłam zszokowana =P ale naprawdę byłam. Wracam sobie z Grecji, chciałam zajrzeć co słychać na forum, a tu... nowe forum. Pomyślałam że pewnie mi się nie spodoba. Wchodzę i szok. Pierwsze wrażenie bardzo pozytywne. Ciągle przechodzę fazę zachwytu nad teledyskiem do No Other, dlatego baner jest moim zdaniem rewelacyjny (świetna robota Mamutek!!). Pewnie trochę mi zajmie zanim się połapię co i jak, więc nie marnuję czasu. Jeszcze raz wielkie dzięki!
_________________

 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Darmowe forum phpBB by Przemo |
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 13