Ogłoszenie 
Witaj na forum o Super Junior !
Nasz poprzedni adres www.superjunior.pun.pl
NOWY ADRES FORUM
www.superjunior.pl
kontakt@superjunior.pl

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Zmiany, zmiany, zmiany...
Autor Wiadomość
thekinkykat 
Henry
Honey~


Ulubieniec z SJ: Zhoumi, Kyuhyun, Donghae
Fav Pairing: QMi
Dołączyła: 22 Paź 2010
Posty: 33
Wysłany: 2011-01-28, 01:42    

Umm, tak trochę głupio pisać jeżeli już wiadomo, że zostajecie chociaż na jakiś czas jeszcze, ale i tak chciałam wtrącić swoje dwa grosze... Z góry przepraszam za ścianę tekstu. Jeżeli to co napiszę powinno być w innym temacie, to przepraszam, prosze mi powiedzieć a przeniosę do tematu o pożegnaniu.

Po pierwsze super że zdecydowałyście się zostać.

Osobiście, spróbuję być bardziej aktywna, choć nie ukrywam, że łatwo nie będzie :) Niestety moderatorem bym dobrym nie była, nie mam niekiedy czasu żeby głupie zdjęcie na LJ wstawić jako post, a co dopiero pomóc Wam w przetrząsaniu forum w poszukiwaniach spamu... Ale jakbyś mnie Red złapała na twitterze i potrzebowała pomocy w czymś to daj znać ^^

Mam pytanie: od jakiej ilości sensownych postów dziennie można się uważać za aktywnego użytkownika? Już tłumaczę skąd takie moje pytanie. Często loguję się na forum i na dzień dobry widzę, że podczas mojej nieobecności było np: 3567 postów, z czego wszystkie zostały skasowane oprócz ostatnich kilkuset. Wchodzę żeby zobaczyć jakie to... i nie daję rady. Chcę coś napisać w którymkolwiek z nich, ale nic z tego. To tematy które mnie nie interesują. Historia z pairingiem który mnie nie kręci, jedna, druga, trzecia (przepraszam, ja jestem bardzo wybredna i wierna właściwie mojemu OTP, co widać na moim LJ), show/film/event/zdjęcie z osobami za którymi w SuJu nie przepadam, offtop, offtop, offtop. Pewnie jakbym się bardziej postarała i pogrzebała, to bym coś znalazła, więc przepraszam że tego nie robiłam. Teraz postaram się bardziej.

(A czasami to rozpisałam się ze ścianą tekstu jak to ja, chcę to opublikowac i sie forum na mnie wypina. Czasem pamiętam o tym, ze szwankuję i kopiuję tekst, ale czasem chcę opublikowac bez zastanowienia... Szlag mnie trafia i drugi raz nie piszę - czasami to nawet lepiej, bo jak widziałam niektóre posty na temat Geng'a, to nie powiem jakie instynkty się we mnie odzywały...)

Byłam na starym forum. Tam tez offtop i liczne pisanie postów było na porządku dziennym, ale ja też byłam młodsza, miałam więcej czasu i inny charakter (nie bez powodu mam innego nicka), mogłam spazzować na widok zdjęcia/sesji, potem wziąć udział w grach, a na koniec skomentować jakiś program. Wiem że SJM wrócą lada moment, a więc będę miała powód, żeby wpadać na to forum, bo jestem bardziej fanką eMek niż oryginalnego SuJu. Co zresztą chyba widać po tym co tu czasem piszę :p *khem*Zhou Mi*khem* Mogę Was zapewnić, że bedę wtedy wręcz spamować, bo pamiętam co się działo jak się pojawił teledysk do It's you i Super Girl.

I dla porównania, na SJ-World też nie jestem bardzo aktywna, a i jedno forum i drugie uwielbiam i traktuję jako mały Internetowy kawałek domu. Dlatego chciałabym wiedzieć jak czesto muszę coś napisać, by pozostał tym domem.

I jeszcze się chciałam zapytać czy nawet jak będę pisać posty, to czy mogę się ograniczyć do pewnych działów na forum...? Czy powinnam zajrzeć przynajmniej do każdego po razie...? Przepraszam jeśli to chaotycznie brzmi, ale od tygodnia mam grypę i gorączkę rzędu 38 stopnii, więc myslenie w tej chwili nie jest moją mocna stroną Chodzi mi o sytuację że np: w ciągu jednego pobytu na forum: odpisać w wątku o ogłoszeniach, zrobić post z nową historią w naszej twórczości, wleźć do galerii i się pozachwycać nad zdjeciami, a potem jeszcze spróbować podyskutować o Shinee. Czy może wystarczy że np: jednego wieczora napiszę post tak długi jak ten w którymkolwiek wątku, a następnego dnia po przeczytaniu odpowiedzi na niego, będę kontynuować wątek, a następnego dnia odezwę się w innym, itd.? Już zauważyłam np: że wątek z pairingiem Kyumi jest mały i ubogi, z chęcia go przygarnę i wypełnię <3 ale czy to wystarczy...?

Przepraszam, jestem bardzo konkretna, takie zboczenie zawodowe (choć jeszcze nie pracuję).

I jeszcze mała sugestia-pytanie-moje własne dziwactwo, które można zignorować-Czy można by zamienić kolejność na głównej stronie forum dwóch boxów? Boxu o użytkownikach i o SuJu? Niby to nic, ale box administracji i użytkowników są naprawdę duże. są ważne, ale to forum o SuJu i mnie osobiście to BARDZO razi jak muszę tak scrollować w dół zanim dojdę do tego, dla czego właściwie tu przyszłam. I projekty fanowskie możnaby przenieść do użytkowników ^^' ale to też tylko taka kosmetyka właściwie i pewnie to rzecz gustu tylko.
_________________
It's you~
 
 
REKLAMA 
No Other :)

Ulubieniec z SJ: Zhoumi, Kyuhyun, Donghae
Fav Pairing: QMi
Dołączyła: 12 Lip 2010
Posty: 127
Wysłany: 2011-01-28, 07:54    

 
 
Hatchiko 
Kyuhyun
No Other :)


Ulubieniec z SJ: Siwon, EunHyuk, HanGeng
Lover: Siwon, TaecYeon
Fav Pairing: EunHae
Wiek: 37
Dołączyła: 12 Lip 2010
Posty: 127
Skąd: Kraków
Wysłany: 2011-01-28, 07:54    

Dziękujemy Wam bardzo :) :*
Jeśli tylko w weekend będę mieć wolnego kompa to postaram się powrzucać jakieś fotki albo poudzielać się na forum :) Naprawdę będę się starać oczywiście w miarę możliwości, bo tak jak wspomniałam zaczęłam pracę ale może na początku nie będę dużo pracować i poświęcę Wam więcej czasu :)
_________________
 
 
Oiika
Administrator
Evil żona Heenim'a


Ulubieniec z SJ: Wielka Gwiazda Wszechświata
Lover: Kim Heechul
Wiek: 34
Dołączył: 08 Lip 2010
Posty: 558
Skąd: Wałbrzych
Wysłany: 2011-01-28, 09:58    

thekinkykat wystarczy chociażby kilka postów na tydzień. Utworzę kilkanaście nowych tematów do dyskusji o SuJu więc na pewno znajdziesz coś dla siebie. Nie musisz pisać na siłę, po prostu czasami możesz skomentować jakieś zdjęcie w galerii czy ciekawe info.
Gdy usuwam użytkowników patrzę na datę ostatniego logowania i datę ostatniego postu.
_________________


 
 
 
iriai 
Zhoumi


Wiek: 33
Dołączyła: 12 Lip 2010
Posty: 72
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2011-01-28, 11:09    

Ja jeszcze mam pytanie. A jak ktoś nie może być np aktywny przez tydzień, bo nie ma Internetu albo wyjechał gdzieś, to ma wam to osobiście gdzieś zgłosić czy wystarczy, że napisze pod sygnaturą, że go nie będzie.

A no i czy dodawać zdjęcia mogą wszyscy, czy tylko moderatorzy? Bo czasem jest tak, że niektóre osoby znajdują jakieś zdjęcia szybciej, albo mają więcej zdjęć z danego wydarzenie, więc co wtedy zrobić?

Cieszę się że postanowiłyście jednak, z nami zostać :)
 
 
 
Oiika
Administrator
Evil żona Heenim'a


Ulubieniec z SJ: Wielka Gwiazda Wszechświata
Lover: Kim Heechul
Wiek: 34
Dołączył: 08 Lip 2010
Posty: 558
Skąd: Wałbrzych
Wysłany: 2011-01-28, 11:20    

iriai wystarczy w sygnie napisać że kogoś nie będzie

Co do dodawania zdjęć napisałam w pierwszym poście żeby nam pomagać, więc jak najbardziej każdy może wrzucać
_________________


 
 
 
Susie 
Ryeowook
Lady Cho :D


Ulubieniec z SJ: Kyu,Siwon,Ciulek
Lover: Kyu<3
Fav Pairing: GTOP,Joomi,Kyuchul
Wiek: 33
Dołączyła: 25 Gru 2010
Posty: 225
Wysłany: 2011-01-28, 11:38    

dziewczyny starsznie się ciesze ze zostajecie !! nawet nie wiecie jak bardzo !!! kocham was !!!!
kurcze.. u mnie to trochę krucho z czasem bo nei to że pracuję to jeszcze studiuję więc nie za bardzo mam codziennie czas .. :( ale będę się mocno starała żeby być w miarę aktywnym użytkownikiem !!! jeszcze raz dziewczyny dzięki ze zostajecie !!
_________________
 
 
 
DonHeeWon 
Heechul
DongWoon's wife <33


Ulubieniec z SJ: DongHae, Heechul, Siwon ^^
Lover: DongWoon SiWon i reszta ^^
Fav Pairing: EunHae, HeeTeuk, SiChul <333
Wiek: 29
Dołączyła: 17 Paź 2010
Posty: 695
Skąd: Limanowa
Wysłany: 2011-01-28, 15:09    

WOOOAH !! ULGA ! jesteście Kochane, że dałyście nam jeszcze jedną szansę <333 ;*

będę się przykładać :) już mam ferie i zabieram się do przetrzepywania wszystkiego co się da na ich temat... Dziękuję <3
_________________
I love you my Maknae <3


It takes patience, lots of patience. Then it's over, fuckin' over...
 
 
 
Camilla992 
Kyuhyun
Pani Lee <3 ;* xD


Ulubieniec z SJ: Donghae, Kyuhyun, Ryeowook
Lover: CAP<3Donghae <33, Taemin
Fav Pairing: KyuHae, DongWook, Kyuwook
Wiek: 31
Dołączyła: 13 Gru 2010
Posty: 113
Skąd: Poznań
Wysłany: 2011-01-28, 16:21    

Cieszę sie że zostajecie ;* <3 nie ma to jak "terapia wstrząsowa" xD
Obiecuje się poprawić :)
a i chciałam wytłumaczyć Lolę, chwilowo nie może wchodzić na kompa ale spoko przypilnuje ją zeby wchodziła, więc nie usuwajcie jej konta xD
_________________

Donghae jest mój,spadać :P nie dzielę sie bo seście niedobre;( xD
 
 
 
Miyu. 
Zhoumi
Potrójne 'C' Red Hyunga ^ ^


Ulubieniec z SJ: wszyscy!
Lover: Yesio <33.
Fav Pairing: QMi, EunHae, YeWook
Wiek: 28
Dołączyła: 06 Sty 2011
Posty: 55
Skąd: Tuchola
Wysłany: 2011-01-28, 17:29    

Ach, jakie miłe zaskoczenie. Oczywiście spóźniona jestem, ale DZIĘKUJĘ, że jednak postanowiłyście zostać. Wiadomo, że praca jest ważna, a zainteresowania na drugim. W każdym bądź razie ja też postaram się być bardziej aktywna.
_________________

 
 
Izzy;) 
Henry
KyuHyun's Kitten:D


Ulubieniec z SJ: Kyu, Hae, Tusiek, Siwon
Lover: Kyu:*
Wiek: 33
Dołączyła: 13 Lip 2010
Posty: 22
Skąd: B-tów/Krk
Wysłany: 2011-01-28, 22:58    

Ooo..ale się dział pod moją krótką nieobecność;)
Oiiś, nie wiedziałam, że chcecie odejść, ale dobrze, że zostałyście;) Ja już z góry przepraszam za małą aktywność na forum, ale ostatnio mam masę roboty i czasami nie mam ochoty szperać po forum. Przez najbliższe 2 tygodnie też mogę się zbytnio nie udzielać, bo mam sesję :-/

Ale za 2 tyg. będe miała ferie, więc postaram się nadrobić. W miarę możliwości spróbuję pisać pojedyńcze posty;)
_________________


SuJu, 2PM and Big Bang is LOVE!

Przez najbliższe 2 tygodnie mniejsza aktywność na forum. Powód - SESJA!
 
 
Little-Kasik 
Kibum
Pani Choi Minhowa <3


Ulubieniec z SJ: Donghae, Leeteuk, Kyu, Heechul i cała reszta!
Lover: Choi Minho <333
Wiek: 33
Dołączyła: 30 Lip 2010
Posty: 199
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2011-01-29, 00:08    

Pomimo tego, że informacja pojawiła się, kiedy mnie przed kompem nie było, to ja miałam swoje tajne źródło informacji (tak Naoni mówię o Tobie, jak z Nusiakiem rozmawiałaś... Ja wszystko screepowałam :mrgreen: ). No to do samej sytuacji. Zrobiło mnie się bardzo przykro, kiedy dowiedziałam się, że chcecie odejść. Rozumiałam w pełni, że to Wasza decyzja i jedyne, co mogłam zrobić, to pogodzić się z takim obrotem sprawy. Jednakże na szczęście zostajecie i rozumiem, że potrzebujecie pomocy przy forum (ono samo w sobie jest duże, więc ogarnięcie go wymaga sporo pracy). Jak tylko skończy się sesja, to obiecuję, że zwiększę swoją aktywność na forum. I jak będą jakieś zdjęcia z SuJu i Minho, to na pewno będę wrzucać (moja pasja życiowa - zapisywanie zdjęć Minho i wiedzenie o nim dużo).
_________________
Umma i hiper fanka Choi Minho<3
 
 
 
keeki 
Kyuhyun
teukteukteukie~


Ulubieniec z SJ: Leeteuk!
Wiek: 31
Dołączyła: 03 Sie 2010
Posty: 119
Skąd: Łobżenica
Wysłany: 2011-01-29, 15:36    

jkdfghuidfkgdf, nie ma mnie akurat wtedy, gdy dzieją się takie ważne rzeczy *A*
soł~ dobrze, że dałyście jeszcze forum szansę, dziwnie by było zmienić moderatorów i adminów tak z dnia na dzień; trzeba było się przyzwyczajać od nowa itd.~ XDDDD
+ Oiika, aktualnie nie mam dostępu do internetu [+ Oharu też], soł powinnyśmy wysłać do kogoś pw, czy wystarczy informacja w podpisce :D? *boi się usunięcia kontaa*
_________________
 
 
Czarna 
Henry
HeeChulowa Kochanka Hangengowa Żona


Ulubieniec z SJ: Henry Hangeng Heechul
Lover: Heechul
Fav Pairing: HanChul
Wiek: 36
Dołączyła: 14 Lip 2010
Posty: 30
Wysłany: 2011-03-23, 23:13    

Też obiecuję poprawę mam głupią mentalność: wejść na forum poczytać ,ale nie pisać. Naprawdę się staram mam nadzieję tym razem się poprawię chociażby dlatego że mam więcej czasu i nawet wenę aby pisać.... nie tylko posty XD
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Darmowe forum phpBB by Przemo |
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 13